חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה
כולל וידאו

ג'ימי קימל מארח – נגה ארז

נגה ארז התארחה בתוכנית הטלוויזיה של ג'ימי קימל, מדובר בהישג חשוב בקריירה הבינלאומית של אמנית ישראלית, כל הפרטים.

שבועיים אחרי שאלבומה החדש של נגה ארז – KIDS יצא לאור בשירותי הסטרימינג ובמדיות כולל גרסת ויניל, היא מקבלת חשיפה בינלאומית נוספת כאשר היא מתארחת בתוכניתו של השדרן והשחקן ג'ימי קימל ברשת ABC. אמנם הקליפ לשיר –  Views במסגרת סדרת התיעודים המוזיקלית ביוטיוב Succulent Sessions הוקלט וצולם בפברואר השנה, אך הלילה אירח ג'ימי קימל בתכניתו את הביצוע לשיר כשהוא פותח ומציג את אלבומה החדש של נגה ארז – KIDS.

ללא ספק מדובר בהישג תקשורתי מדהים ליוצרת הישראלית המכוונת עצמה במיוחד לקהל שמעבר לים וגם בתקופה שכזו בה מילות המפתח הן ריחוק חברתי. החשיפה בערוצו של קימל משמעותה מאות אלפי עיניים ואוזניים ברחבי ארצות הברית המגלים את נגה ארז. זה מגיע מיד לאחר המופע האינטרנטי הגלובלי של נגה במסגרת השקת האלבום ולאחר ההערכה שקיבלה ממשפחת אייליש, האחים בילי ופיניאס…

קליפ נוסף של נגה אשר מצוי בערוץ הקקטוסים שהוקלט בפברואר…

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: