חדשות הסצנהחדשות מקומיותחדשות פופ
כולל וידאו

מהריאליטי למציאות – זהבה בן בדרך לקיסריה

בעקבות ביקורו של אייל גולן בבית האח הגדול, נסגר תאריך למופע של זהבה בן בקיסריה, יולי 2021, כל הפרטים.

האם סיפורה של הסינדרלה משיכון ד' בבאר שבע יתגשם פעם נוספת? זהבה בן, המשתתפת כעת בתכנית הריאליטי בערוץ רשת 13 "האח הגדול" זכתה אמש לביקורו של הזמר אייל גולן בהפתעה בתכנית ולביצוע שני דואטים משותפים – "צליל מיתר" שכתב והלחין ירון כהן ושירו של זוהר ארגוב המנוח "מה לך ילדה" שכתב והלחין משה נגר.

במהלך הביקור המפתיע הודיע אייל גולן כי שוחח עם מנהלה של זהבה בן, יוני דרפנר מחברת הליקון וכי הם קבעו תאריך למופע של זהבה בקיסריה, במהלכו יתארח אייל גולן. התאריך – 22 ביולי 2021.

במקביל הופיעה בעמוד המעריצים הרשמי של זהבה ברשת הפייסבוק מודעה חגיגית על המופע הצפוי וקישור לרכישת כרטיסים למופע, לא מחכים אפילו רגע.

עדכון: למופע בתאריך 22 ביולי, אזלו כל הכרטיסים. בשעה זו נקבע מועד מוסף למופע – 3 באוגוסט (ללא אייל גולן), כדאי למהר, כאן הכרטיסים.

החיבור בין אייל גולן אינו חדש, באוקטובר 2020 במסגרת השידורים החיים שקיים אייל גולן מסלון ביתו ברחובות במהלכם אירח בביתו זמרים רבים ומוכרים בהסצנה הימתיכונית לצד יוצרים צעירים פופולארים נוספים הוא אירח אף את זהבה בן ושר עימה לא מעט משיריה המוכרים.

אין זה החיבור הראשון בין השניים, במסגרת תוכנית הריאליטי של אייל גולן שהתקיימה במספר עונות "אייל גולן קורא לך" התארחה זהבה בן בתכנית כשהיא מפתיעה את המועמדות שבחרו לבצע משיריה.

בדצמבר 2020 פרסם אייל גולן סטורי שהועתק בחשבון האינסטגרם הרשמי שלו – "אני כל כך גאה לראות את זהבה על המסך כל יום, לראות את הכבוד והאהבה שהיא מקבלת. בואו נחזק אותה ונשאיר אותה עד הגמר, מגיע לאישה הזו לנצח!". אין מסר יותר ברור מכך לסימונה של זהבה בן כמועמדת הכי בטוחה לזכיה במקום הראשון עם "צבא מעריצים" הכי גדול וחזק.

אמש כאמור הפתיע אייל את זהבה, דיירי האח הגדול והצופים בהגיעו לתכנית במהלכה ביצע עימה שני דואטים והכריז על המופע הצפוי.

כעת נשאלת השאלה הגדולה – האם עד יולי 2021 ישארו על כנם המגבלות של כניסת עד 1,500 צופים לקיסריה או שיתאפשר להכניס קהל נוסף ואולי בכלל מדובר בסדרת הופעות ערב אחר ערב, נדע בעתיד…

אנחנו חווינו לראשונה הופעה של זהבה בן כאשר היא עלתה על הבמה במסגרת ה"חפלתדר" בבית רומנו באוקטובר 2013, ובהמשך כמה ימים לאחר מכן כאשר היא חברה למרגלית צנעני והשתיים יצאו בסבב הופעות באוקטובר 2013 שיצא לראשונה ממועדון רדינג 3 בנמל תל אביב.

 

 

 

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: