קליפים חדשים

להקת שלוה – הרימי עיניים

הלהקה המיוחדת משיקה הבוקר שיר חדש - הרימי עיניים, צפו

השיר 'הרימי עיניים' אשר נכתב בידי משה קלוגהפט והולחן בידי אלנתן שלום בהפקתו המוזיקלית של מתן דרור מבוצע בידי חברי להקת שלוה בניהולו המוזיקלי של שי בן שושן, נוצר במטרה לאחד ולקרב לבבות של האנשים השונים בחברה.

המוטו בשיר הוא כי לכל אדם באשר הוא "קרן שמש משלו" ולו מגיע "רגע לזרוח".  כמו השמש והירח, המשלימים האחד את השני, אנחנו, בהיותנו שונים זה מזה יוצרים את האחדות הזו, בדרך בה "אין גאיות, בלי לעבור את ההרים".

כך מספר הפזמונאי משה קלוגהפט על השיר – "גדלתי כילד שונה חזותית. אותה תחושה של שוני מוציאה אותך מהמעגל; לעולם לא תוכל לזרוח. בבגרותי למדתי שההצלחה טמונה דווקא במקומות האלו – זו לא הסיבה לכשלון, אלו דווקא הכלים שלך להצליח. תזרחו, הרימו עיניים!"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: