פס קול שבועי
כולל וידאו

עדי צברי – שירת נשים עצמאית ועוצמתית

בסט השירים שעדי צברי יצרה, היא מבקשת לתת את קולה לכל אישה הזקוקה לחיזוק ולהיזכר שהיא איננה לבד

שירתה ושיריה של עדי צברי הם מעין מגילת העצמה נשית בת ימינו, שיריה, אשר נכתבו והולחנו על ידה בהפקתו המוזיקלית של שי משה משה הם צליל וקולות ייחודיים שלא נשמעו כמותם במחוזותינו זמן רב. עדי צברי טומנת בשיריה טקסטים הפונים אל האשה במעין תפילת עידוד, חיזוק והעצמה. השיר הראשון שעדי השיקה – "צבא שלם מולך" וגם השיר השני – "בואי" מוכוונים היישר אל המאזינות,. בסט השירים שעדי יצרה, היא מבקשת לתת את קולה לכל אישה הזקוקה לחיזוק ולהיזכר שהיא איננה לבד.

גם צבע קולה התימני נשמע היטב בשירתה, עובדה המוסיפה אותנטיות לטקסטים והמסרים שהיא מבקשת לשחרר, אני מאזין לשירתה ובראשי עולה דמותן של הזמרות שושנה דמארי וברכה צפירה שכבר אינן איתנו, נשים מבנות תימן שהיו עוצמתיות.

על הקליפ אחראי שי משה משה.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: