קליפים חדשים

אגם – יהלום

אגם בוחבוט, כבר בת 17, כוכבת הנוער משחררת הבוקר שיר קצבי שכולו העצמה - יהלום, צפו

אפשר לאמר כי אחרי שתיקה מוזיקלית די ארוכה וכמעט דקה לפני גיוסה לצבא, הזמרת והשחקנית הצעירה אגם בוחבוט, אקא "אגם", עולה כיתה ממגמת התלמידה המצטיינת של ביה"ס למוסיקה מחזור ב', אל מגמת הבגרות ומשחררת שיר חדש אותו כתבו והלחינו ים רפאלי, עידו נצר ועמית מרדכי. השיר "יהלום" המוגש במקצב רקיד עם נגיעה ימתיכונית, עוסק באופן ישיר בהעצמה נשית ובחיזוק הבטחון העצמי של כל אותן נערות מתבגרות שעבורן המסר של שוויון והעצמה הוא מרכיב חשוב בתהליך הבגרות. גם אגם עצמה עוברת כאן תהליך ומביצוע להיטי רחבה סתמיים וקלילים הוא פותחת היום סדרת שירים שמילותיהם אמורות להעביר מסרים חשובים. שאפו לבוגרת.

כך אגם עם שחרורו של השיר  –  "מהפכת ה ME TOO לא פסחה גם על בני דורי,  חונכתי וגדלתי על ערכים של שוויון וליברליות ואנו משפחה של נשים חזקות. אני מאמינה שיהלום יעביר לכל הבנות באשר הן מסר של העצמה נשית. אנו רוצות ויכולות להיות קודם כל בשביל עצמינו ובתקופה זו גם אחת בשביל השנייה. אני מאמינה שיחד עם היוצרים המדהימים של השיר ים רפאלי, עידו נצר ועמית מרדכי הצלחנו להוציא שיר פופי מדליק וקולע שירים את מצב הרוח של כולם".

על הקליפ אחראי הבמאי נמרוד פלד.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: