חדשות הסצנהחדשות מקומיות

מהיום אמרו – לורד דניאל סלומון…

המוזיקאי דניאל סלומון הוכתר בתואר לורד בסקוטלנד, כל הפרטים

שמענו על מוזיקאים ואמנים לא מעטים שזכו לתארי אצולה בממלכה הבריטית הכי מפורסמים הם חברי להקת הביטלס שזכו בתואר "סיר" מטעם המלכה הבריטית על הכבוד הרב שהביאו ביצירותיהם ופועלם לממלכה, גם רוד סטיוארט שביקר בארץ לפני כשנתיים נושא בתואר סר, כך גם אלטון ג'ון ועוד אמנים לא מעטים.

לפני שעה קלה הודיע המוזיקאי והיוצר דניאל סלומון כי הוא הוכרז כלורד בסקוטלד ואף העלה את צילום המסמך הרשמי המאשר זאת, לדברי סלומון מי שאחראית על כך שהתואר הוענק לו היא אשתו שקד אורבך, עיתונאית עצמאית ויוצרת דוקו, לכבוד יום הולדתו ה- 46 המצויין היום.

ובמה דברים אמורים? תואר האצולה "לורד" הוא מנהג ידוע בממלכה הבריטית מזה מאות בשנים, חלק נכבד מהלורדים חברים בבית הלורדים. כיום, תואר לורד הוא רק תואר כבוד ולא מקנה זכויות מיוחדות. לורד הוא תואר כולל למספר תארים, ברון, ויקונט, רוזן, מרקיז, דוכס. המילה המקבילה בעברית ללורד היא גְּבִיר או פרנס הקהילה, תאמרו בעברית פשוטה ויומיומית אדם שעשה הרבה כסף וצבר הון וידו פתוחה לעזור לקהילה…

תואר האצולה בן זכה לורד דניאל סלומון הוא מהסוג שניתן לרוכשו, כך האתר – https://establishedtitles.com/ מכריז על מבצע לקראת סוף השנה ומציע לרכוש תואר לורד או ליידי – המקבילה הנשית בסכומים הנעים בין 40 ל- 80 דולר.

אז במה זכה לורד דניאל סלומון?

בשטח של מטר מרובע אחד באדמות ייעודיות באחוזה פרטית באברדנשייר, סקוטלנד ותעודה המאשרת זאת להדפסה.

על פי מנהלי האתר הכוונה במכירת החבילות הללו היא לספק מוצר מהנה וחדשני למי שרוצה לרכוש משהו קצת אחר עבור עצמם, חברים ובני משפחה, כל זאת תוך שמירה והגנה על חורש בפארק לאומי בסקוטלנד. דרך אגב כמו כל עסק הגון הם מודיעים כי יש להם גם מדיניות ביטול עסקה והחזרים. אנחנו מאמינים שלורד דניאל סלומון לא מתחרט ולא יתחרט על העסקה המצויינת.

אז מהיום ובכלל בכל הופעה ומופע שלורד דניאל סלומון יופיע יש להכריז על התואר במפורש, או לורד!!!

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: