קליפים חדשים

רועי פרל – ים אל ים

רועי פרל משיק שיר חדש בדרכו לאלבום הבכורה - ים אל ים, צפו בקליפ

שלושה חודשים אחרי שהשיק את השיר "ליבורנו 11" המספר על מחוזות ילדותו בבת ים חוזר המוזיקאי והיוצר רועי פרל, העובד בימים אלה על אלבומו הראשון בהפקה מוזיקלית של דני רובס ומשיק שיר נוסף – "ים אל ים".

אם בשיר הקודם עסק רועי פרל במחוזות ילדותו כעת הוא חושף נדבכים נוספים בחייו תוך כדי מסע בסגנון "שביל ישראל" שהחלבחוף אכזיב במערב והסתיים בחוף חוקק לשפת הכינרת במזרח יחד עם שני חברים, מסע מהסוג בו אתה מתגלה באמת לך כאדם וחבר.

כך רועי על השיר החדש – "אהלן חברים, לזה חיכיתי באמת הרבה זמן! סינגל חדש – ״ים אל ים״. המוסיקה נכחה בחיי מאז שאני זוכר את עצמי. אפילו כילד, כתבתי, הלחנתי ומאוחר יותר גם הפקתי. בשלב מסוים עומס העבודה והקריירה הפך למשמעותי יותר, והמוסיקה נדחקה לשוליים. לאחר כעשור, המוסיקה התעוררה ותבעה את המקום המגיע לה. התפטרתי ממשרה דוחקת והחלטתי לשנות את סדרי העדיפויות בחיים, ולתת למוסיקה את מה שהיא דורשת. באותה תקופה שבין עבודות – יצאתי למסע מ״ים אל ים״ עם שני חברים. מסלול ידוע של שלושה ימי הליכה מחוף אכזיב לחוף חוקוק בכנרת. דרך נופים מדהימים, הרים וגאיות. המסע הזה היה בשבילי לא רק פיזי, אלא בעיקר פנימי, מנטאלי ורוחני. ממש כך – מים אל ים. תודה לנרי והרשקו על טיול באמת מיוחד"

את הוידאו ערכה ניצן אלון.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: