פס קול שבועי
כולל וידאו

הראל סקעת – לעוף

הראל סקעת מקדיש את שירו "לעוף" לציון 40 שנות פסטיגל, צפו בביצוע

הזמר והיוצר הראל סקעת חוגג יחד עם הפקת הפסטיגל המציינת 40 שנה, לפני 16 שנים הראל סקעת כיכב מעל במת הפסטיגל כשהוא מבצע את השיר "לעוף" בלבוש פיטר פן. 16 שנים חלפו מאז והראל עדיין נשאר סוג של פיטר פן שאינו דוהה עם הזמן. כעת הוא מבקש לציין את החגיגה הכפולה בשחרור ביצוע לשיר כפי שהוא שר אותו לפני שנה, בטרם נקלענו לימי המגיפה, בהיכל התרבות של תל אביב שהמה קהל מעריצות ומעריצים. (מרווה שרון שלנו הייתה שם אז, וחזרה עם התיעוד שלה בכתבה צבעונית). בפסטיגל השנה מבצעת את השיר "לעוף" הזמרת נועה קירל.

כך הראל סקעת על השיר – "וואו באיזה מהירות הזמן עובר. הפסטיגל חוגג 40 שנה ונדמה שרק אתמול עליתי לבמה בתלבושת  "פיטר פן" ושרתי את לעוף. זה היה בפסטיגל  מס' 24  בשנת 2004. 16 שנה חלפו מאז. לעוף נבחר על ידי מעריצי הפסטיגל לשיר האהוב ביותר בכל שנותיו. גלגל הזמן . בשנה שעברה הופעתי לראשונה בהיכל התרבות בתל אביב  בפני קהל שגדש את האולם עד אפס מקום .  היה לנו ברור שלעוף חייב להיות בסט ליסט אבל את הטירוף שאחז בקהל מהתו הראשון – לא צפה אף אחד מאיתנו. אני שמח לשחרר את הביצוע המרגש הזה בהוקרה לאנשים שכבר 40 שנה חולמים ונושמים את הפסטיגל כל שנה מחדש  אני גאה להיות חלק מהעולם הקסום שאתם יוצרים כל שנה מחדש על הבמה והשנה בדיגיטל. שלכם באהבה, הראל."

את השיר "לעוף" כתבו מילים: דורון מדלי ולירון לב, הלחין אוהד חיטמן. על הקליפ – בימוי: מוחמד אבו סלמה , עריכה: מיה אלה

תזכורת, איך זה היה לפני 16 שנים

ואם כבר, אז המופע המלא משנה שעברה עם כל השירים והאירוחים

 

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: