קליפים חדשים

שאנן סטריט – לא נדבק

שיר חדש בדרך לאלבום הסולו הבא, צפו בקליפ

שיר חדש שכתב שאנן סטריט בהלחנה משותפת עם מיכאל ומישר כהן – "לא נדבק" בדרך לאלבום הסולו הבא במסגרתו משתף שאנן פעולה עם יוצרים, מלחינים ומפיקים שונים  ביניהם דודו טסה, ריף כהן ועוד..

כך שאנן סטריט על השיר החדש-  "מה עושים אל מול כל הקשיים? בשאלה הזו עוסק השיר ״לא נדבק״. מצד אחד אף פעם לא יכולתי ליישר קו, מצד שני, גם להיעלם בתוך אסקפיזם מוחלט אף פעם לא היה הקיק שלי. את הפתרון מצאתי ועודני מוצא בכתיבת שירים:  ״חרוזים אני אירק לי/  עד שמשהו נדבק לי״.  כתבתי את מילות השיר לפני שנה וחצי אבל עם בוא הקורונה, ועל רקע העובדה שרבבות ישראלים הפסיקו לשתוק, משהו בו כמו קיבל משנה תוקף. היה כיף לעבוד עם שני המאסטרים של ההיפ הופ הישראלי כהן- שאת טביעת האצבע שלו למדתי להכיר מקרוב כשעבדנו יחד על האלבום של אקו, ומש שאת הגישה בלתי מתפשרת (והנכונה! ) שלו  אני זוכר עוד מימיו עם סאדייל כשהיה סטודנט בירושלים. הקליפ צולם כולו באילת כשהייתה סגורה ומסוגרת בלב הגל הראשון ואני חייב תודה ענקית  לחברי טל אגסי שיזם, הפיק וביים ואפילו דאג שיהיה כיף (שזה הכי חשוב). חדי העין מביניכם יבחינו  בגבי מהגביז באילת, מי שמגיע לשם בקרוב שימסור דש."

 

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: