קליפים חדשים

עדי אולמנסקי – נמוך

עדי אולמנסקי משחררת שיר שלישי בעברית - נמוך, צפו בקליפ

אחרי מעל עשור במהלכו עדי אולמנסקי, לשעבר הסולנית של להקת Lorena B  ובעלת קריירה עצמאית בינלאומית במסגרתה היא שרה, הפיקה, הופיעה ופעלה בזירות ברחבי העולם, עדי החליטה לחזור למקורות לכתוב ולהפיק בשפה העברית.  כעת היא משחררת שיר חדש, השלישי בשפה העברית  – "נמוך". את השיר עדי כתבה, הלחינה והפיקה מוזיקלית יחד עם הדר ובר.

כך עדי על השיר החדש – "נמוך הוא שיר שמתאר מערכת יחסים בדור שלנו. מערכת יחסים שבה התקשורת נמדדת במתי הצד השני מחובר או לא מחובר וכמה זמן לוקח לו להגיב. הוא מדבר על תסכול של צד אחד בתקשורת מול הצד השני והרצון לעשות צעד ולסיים עם זה. למרות שהנושא הוא כביכול על קושי במערכת יחסים, השיר די קליל ולא לוקח את עצמו ברצינות מדי. ההפקה פופית וכיפית, וגם המילים מתייחסות לסיטואציה באופן די סרקסטי ואיזי."

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: