חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

שלום חנוך ומשה לוי במופע ראש השנה

השניים יקיימו מופע אקוסטי באמפי וואהל במוצאי ראש השנה

עם ציון חגיגות יום הולדתו של שלום חנוך הוא מכריז על קיומו של מופע מיוחד ואינטימי יחד עם משה לוי תחת כיפת השמיים באמפי וואהל במוצאי ראש השנה בתאריך 20 בספטמבר !

שלום חנוך בשירה וגיטרה אקוסטית, משה לוי על הקלידים וקולות הרקע. הכימיה בין השניים מולידה הגשה מרגשת משירי הרפרטואר העשיר של שלום. מדובר במופע חד פעמי וייחודי.

לרכישת כרטיסים במכירה מוקדמת ב-154 ₪ לחצו כאן

המופע יפעל תוך הקפדה על כללי הבריאות המוכרזים של משרד הבריאות במסגרת התו הסגול – המבקרים מתבקשים לעבור מדידת חום גוף בכניסה. במידה וחום גוף יהיה מעל 38 מעלות, לא תתאפשר כניסה. ישמרו מרווחים של 2 מושבים בין כל קפסולה, הכניסה מותנית בחבישת מסיכה.

 

בקטנה, משה לוי מתאמן בשכונה…:-)

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: