חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

סולד אאוט שלישי לעברי לידר

שלושת המופעים של עברי לידר הערב ובשבוע הבא הוכרזו כסולד אאוט, מתוכננות עוד הופעות בקרוב, כל הפרטים.

בימים האחרונים מסתמנת תחושת חזרה לשגרה, אם כי תחושה מאוד זהירה. אופציית ההופעות מתחת לכיפת השמיים בימים אלו מוכיחה את עצמה. מספר לוקיישנים נפתחו ועובדים.

כזכור, המופע המתוכנן של עברי לידר שיערך הערב בהיכל קק"ל באמפי בן שמן במצפה מודיעין הוכרז בסוף השבוע כסולד אאוט. הבוקר דווח כי גם צמד ההופעות המתוכננות להתקיים באמפי וואהל בפארק הירקון הוכרזו כסולד אאוט. אמנם עדיין לא ניתן אישור סופי לקיום הופעות באולמות אך מההפקה עולה כי עברי לידר יקיים עוד סדרת הופעות, ככל הנראה אף הן באמפי וואהל, כך שכל אוהבי ואוהבות הזמר יוכלו לחוות בזמן הקרוב הופעה, נעדכן על כך בהמשך.

ובתוך כך עולה כי גם סדרת ההופעות השבוע ביער בן שמן במסגרתן יופיעו גם שלומי שבת, עידן עמדי, נסרין קדרי ואתניקס הצליחו למכור את כל הכרטיסים.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: