קליפים חדשים

נגה ארז – YOU SO DONE

בשירה החדש נגה ארז ממשיכה לשבור מוסכמות וגבולות גם יחד, צפו בקליפ

כשהיא מדמה את עצמה לבובת משחק בידיו של אחר, ממש כמו הטקסט שבשיר, מגישה המוזיקאית היוצרת נגה ארז חוויה אאודיו ויזואלית ההולמת היישר בתודעה של הצופה המאזין, עם טקסטים המדברים על הרס עצמי מודע והבנה כי אתה או את נשלטים בידי אחר היא נותנת טעימה באורך סינגל רדיופוני ליצירה מלאה שלדבריה יותר ארוכה וככל הנראה מביאה סיפור הרבה יותר רחב. נגה כתבה, אורי רוסו השתתף בהלחנה ואף אחראי על ההפקה המוזיקלית. השיר החדש מגיע אחרי שחרורו של הסינגל הקודם – NO news on TV שנוצר אף הוא במשותף עם אורי רוסו.

כך נגה על השיר החדש – "היי אנשים יקרים קבלו את: YOU SO DONE! אולי השיר הכי אישי שהוצאתי עד כה. תקופה ארוכה שאני מחכה לחלוק אותו אתכם. תודה לך אורי רוסו על הפקה קסומה, ועל תהליך עבודה שהפך להרבה מעבר לעבודה על שיר בשבילי. תודה אינדי חייט על קליפ רגיש וגאוני. לקליפ הזה יש גם גרסה ארוכה, כמעט סרט קצר, שאוכל לחלוק איתכם כאן בקרוב. אוהבת נגה…"

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: