קליפים חדשים

Noga Erez – NO news on TV

החדש של נגה ארז נשמע בדיוק כמו שאנחנו מצפים מנגה, הפתעות ללא הפסקה, צפו בקליפ

השיר החדש של נגה ארז – NO news on TV מגיע בדיוק בזמן הנכון, הוא נוצר ונולד מתוך השעמום של לשבת בבית בסגר הגלובלי והוא ממש כמו כפפה ליד, עוסק בשעמום, דה… השיר הוא אבן דרך לסמן לכם ולנגה את המסלול עד האלבום הבא שיצא בשנת 2021.

כך נגה ארז על השיר החדש – "כתבנו את השיר הזה במהלך החודשיים שהיינו תקועים כמו כולם  בבית. החיים שלי עברו מ200 קמ״ש ל-0 , ברגע אחד כל התוכניות בוטלו. פגשנו פנים אל פנים את אחד האיומים הגדולים של העידן המודרני, השעמום. הרשיתי לעצמי לדמיין במהלך התקופה חיים אוטופיים כאלה, שאין בהם בעיות, מלחמות, פוליטיקה, כסף, חדשות. וכך יצא השיר הכי עליז שכתבנו אי פעם, למרות שהוא עוסק בשעמום חסר דאגות לכאורה ,בפחד הגדול לאבד את מה שהופך את החיים, גם בעידן המודרני ,למשמעותיים,  ובעיקר באימה שלנו ללחוץ על כפתור הstop-  על מירוץ האמוק ופשוט להיותכך יצא שדווקא מהשעמום, יצא השיר הזה, שהזיז בטבעיות את כל  השירים האחרים שתוכננו להיות הבאים בתור לצאת לאור. "

את השיר יצרה והלחינה נגה יחד עם אורי רוסו שגם הפיק, על הקליפ אחראי הצלם אופיר פרץ וחברת ההפקה  GRANT Productions.

אם הכל בסדר אז נגה תגיע לבארבי בתאריך 8 ביולי. – הנה איוונט https://www.facebook.com/events/269768920818298/

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: