חדשות אינדיחדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

מיזם התרבות בשכונה של אניס

מיזם אל סקנה אניס (בשכונה של אניס) בהובלתה של הפעילה החברתית, דפני ליף ובשיתוף המשלמה ליפו, הופעות בסטרימינג, כל הפרטים

בשבוע האחרון של אוגוסט יתקיים פסטיבל מוסיקה במרכז הקהילתי "אניס – במה לתרבות יפואית" במשך חמישה ימים, בין התאריכים 23.08 עד 27.08 עם שתי הופעות חיות ביום בשעה 20:00 ובשעה 22:00 הכל בשידור ישיר ברשת.

זהו מיזם שנוצר בשיתוף פעולה בין דפני ליף והמשלמה ליפו (עיריית תל אביב-יפו), מטרתו של המיזם "אל סקנה אניס" היא להחזיר את האמנים לבמה ולתמוך בהם על מנת ליצור שגרה חדשה של צריכת תרבות אונליין שאולי גם תמשיך איתנו בתקופה שאחרי המגיפה…

הרעיון והמתכונת – אניס נותן במה למוזיקאיות ומוזיקאים, יהודים וערבים עצמאיים מדרום תל-אביב ויפו. אמנים, כאלו שהיית יכול עד לפני חצי שנה לפגוש אולי בערבי שוטטות בדרום העיר במועדונים וברים קטנים שעליהם מבוססת סצנת התרבות האמיתית של העיר. אמנים שנוגעים בנשמה שלנו ונראה שאינם הראשונים שיעלו חזרה על הבימות כשיפתחו בחזרה את האולמות. אניס מספק את הבמה על כל המשתמע – הגברה תאורה, צילום, פלטפורמת שיווק, מכירה וכמובן שידור ומאפשר להם תשלום על יצירתם באופן ישיר.

בין המופעים הצפויים – לירון לב ועדי כהן, יאיר לוי ושי סול, סינה, גל דה פז, סיסטם עאלי, סאן טיילור ומיקה שדה, עטאללה טנוס ועוד..

מחיר הכרטיס הוא סמלי בלבד – 20 ₪ למופע. למחזיקי דיגיתל – 10 ₪ כאשר כל ההכנסות ממכירת הכרטיסים עוברות ישירות ליוצרים וליוצרות ללא תיווך.

קיימת גם אפשרות לרכישה של 20 כרטיסים למופע עם הגעה למקום (בהתאם להנחיות) ב-100 ₪.

לינק לאתר –  https://ennis.smarticket.co.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: