חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

לראשונה – מופע קפסולות באנגליה

התשובה הראשונה לשאלת הריחוק החברתי בהופעות חיות נתנה במהלך מופע באנגליה, הצופים ישבו בקפסולות נפרדות חברתית, כל הפרטים.

בעוד בישראל מתקיים דו קרב גרסאות ותחבולות בין רשויות הממשלה לבין האמרגנים והמפיקים בשאלות איך יש לקיים הופעות עם קהל שיעמדו בתנאי הריחוק החברתי ותו הסגול, הורוד או השקוף, באנגליה כבר נמצא פתרון אם כי די ביזארי לבעיית הריחוק החברתי.

המוזיקאי הצעיר סם שפרד, זוכה פרס המבקרים בטקס הבריט לשנת 2019 באנגליה, קיים אמש הופעה בפארק גוספורט' בניוקאסל אנגליה. המופע היווה למעשה את מופע השקת האלבום – Hypersonic Missiles של סם שפרד.

המתחם אורגן על פי הנחיות משרד הבריאות הבריטי בידי חברות ההפקה של המופע – Virgin Money ו- SSD Concerts  כך שכל קפסולה הייתה בעצם מעין מכלאה בה יכלו לשהות בין שלושה עד חמישה אנשים המגיעים מאותה קבוצה גרעינית חברתית, בין קפסולה לקפסולה שגודלן בערך 4 מ"ר היה מרווח של כשניים עד שלושה מטרים לכל צד

בסך הכל הוקמו במתחם 500 קפסולות שכללו  2,500 צופים כאשר הקהל נע בשטח עם כיסויי פנים אותם ניתן היה להסיר רק בתוך הקפסולות. במעמד רכישת הכרטיסים באופן מקוון ברשת הובהר כי הקפסולות יוקצו לאנשים המגיעים ברכב אחד ביחד לכל קפסולה, מי שמגיע ברכב דו גלגלי יועבר למתחם נפרד מבודד אף הוא

על פי המפיקים הם ממשיכים בסדרת הופעות קיץ שיכללו בהמשך את המופע של להקת סופרגראס בתאריך 22 בוגוסט ואת ואן מוריסון בתאריך 3 בספטמבר.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: