קליפים חדשים

זיו רובינשטיין – זמן בראשית

שיר חדש של המפיק זיו רובינשטיין בדרך לאלבום חדש, צפו בקליפ

זיו רובינשטיין, מורה למוזיקה, כותב, מלחין ומפיק מוזיקלי, אחראי, בין היתר, על להיטים רבים ועבד עם שורת אמנים ביניהם ארקדי דוכין, שלומי שבת, אריק סיני, דוד דאור, חמי רודנר, דפנה ארמוני, עובד בימים אלו על אלבומו הרביעי במסגרת זו הוא משיק הבוקר את השיר החדש שכתב, הלחין ומבצע – זמן בראשית.

השיר "זמן בראשית" נכתב בעקבות ובהשפעת התמורות בחברה הישראלית בימים אלו מציג תמונת מצב עכשווית של עם הנאבק על חירותו וחייו בתוך ארצו,  הטקסט הזועק נעטף במלודיה דרמטית השואבת את השפעותיה מעולמות הפרוגרסיב והקלאסיקה.

על פי זיו השיר הוקלט לאחר שנכח בהפגנה ליד מעון ראש הממשלה ברחוב בלפור בירושלים, ובנוסף לנגנים נוטלת בו חלק מיקה רובינשטיין, בתו בת ה- 13 של זיו, התלמידה הכי צעירה בביתה ספר למוזיקאים רימון.

על הקליפ אחראי אבי ברק.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: