קליפים חדשים

אנה – אביעד

גל בכר ושי יהונתן שגיא משחררים שיר חדש תחת הטייטל האמנותי "אנה", השיר "אביעד" מלווה בקליפ, צפו

גל בכר ושי יהונתן שגיא הם צמד מוזיקאים הפועל תחת הטייטל האמנותי "אנה", את השיר החדש, "אביעד", השלישי שלהם, כתבה גל, שי הלחין בהפקתם המוזיקלית של אמיר שדה ובן מאור.

כך גל מספרת  על השיר הטרי – "אביעד נכתב בלילה אחד, אחרי שיחה עם חבר בצהריי אותו היום. שקשתי כמה מילים על דף ורק אז נחתה עלי תחושת השלווה ויכולתי ללכת לישון סוף סוף. בבוקר הסתכלתי על זה שוב, רצתי לשי שילחין את הטקסט וכמו קסם, יצאה מנגינה שלמה על פסנתר שליוותה את המילים בצורה כל כך מדוייקת. בכולנו קיים הצד הזה שמנסה להיות בסדר עם כולם, לא מפסיק לְרַצּוֹת, רק כדי שלא יגידו חלילה שמשהו בו חסר ולא מספיק. ככל שאנחנו דוחקים את עצמנו לפינה ונותנים יותר מקום לכל השאר, זה הופך אותנו אט אט לדמות מטושטשת, בלתי נראית, כזו שלא רואה את הצרכים שלה, את היופי שבה ואת היכולות המופלאות שלה. לעיתים, מצבים כאלו מביאים למחשבה לקפוץ אל הסוף. אביעד הוא שיר שקורא לבחור בחיים, נותן לנו את האפשרות לעצור רגע, להסתכל ולבחור שוב בנו, בחופש ובאפשרות להיות, כי אם אנחנו כבר פה, בואו נעשה מזה משהו טוב. תשארו אתם, תנצחו,אוהבים, אנה 💜"

בקליפ שיצרו הבמאית יהל יעקב והצלם עומר וייס משתתפים כשחקנים – גל בכר, שי יהונתן שגיא, משה בכר, מזי בכר, יובל בכר, רום גוניק, שלומית יצחק, אורי אגם, הילה ברלד כהן, ליה שינבוים, יובל לוי, מעיין יצחקי, אבישג כהן המארחים את זמר האופרה הישראלית – דורון פלורנטין

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: