חדשות בינלאומיותחדשות הסצנה

קבוצת יוניברסל מיוזיק מגיעה לישראל, תאתר אמנים מקומיים להחתמה.

הקבוצה, הנחשבת למובילה עולמית בתחום הבידור והמוסיקה, פותחת בת"א מרכז פעילות קריאטיבי ומסחרי במסגרתו יפתח שער בינלאומי לטאלנטים מקומיים. כל הפרטים.

משמעות הגעתה של חברת Universal Music Group לתל אביב והקמת סניף מקומי – Universal Music Israel, הנו קיצור תהליכים וצמצום מרחקים בחיבור של אמנים ויוצרים מקומיים לחשיפה כלל עולמית. הסניף המקומי יתפעל אופרציה מלאה, עצמאית וראשונה שנפתחת בישראל.

במשך 25 השנים האחרונות הפעילות של החברה בארץ יוצגה ושווקה על ידי חברת הליקון. כעת המושכות עוברות אל ידיו של יורם מוקדי, המנכ"ל הנבחר של יוניברסל מיוזיק ישראל, אשר בין דבריו במהלך ההכרזה אמר "… קבוצת יוניברסל מיוזיק תחפש לזהות, להחתים ולפתח את היוצרים המקומיים הטובים ביותר, תוך עבודה צמודה עם שותפים, חברות טכנולוגיה וסטארט-אפים מקומיים, זאת כדי לייצר קמפיינים חדשניים ופרויקטים שיעזרו לאומני קבוצת יוניברסל מיוזיק להגיע לקהל הרחב ביותר שניתן ברחבי העולם".

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: