חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

הזמרת מריאן פיית'פול החלימה ממחלת הקורונה

הזמרת בת ה- 73 החלימה ממחלת הקורונה בה נדבקה בתחילת אפריל, כל הפרטים.

"הייתי מאוד חולה, אבל כעת אני בסדר", כך הודיעה מריאן פיית'פול, הזמרת והשחקנית ילידת לונדון, בת 73, לאחר ששוחררה מבית החולים בו אושפזה בעקבות מחלת נגיף הקורונה בה לקתה.

למרות שהזמרת הצהירה כי כעת מצבה טוב היא סיפרה כי היא בדכאון בעקבות ההסגר הכללי עימו היא מנסה להתמודד באמצעות תרגילי מדיטציה והתמיכה שהיא מקבלת ממעריצים רבים. היא ציינה כי בכוונתה ליצור מויקה חדשה ולחזור להופעות בחורף.

בהודעה שפרסמה בערוץ הטוויטר האישי שלה סיפרה מריאן – הייתי רוצה לומר לכל האנשים שדאגו לי וחשבו עלי, ששלחו לי אהבה, אנשים שאני מכירה, אנשים שמעולם לא פגשתי, תודה שעזרתם לי להתגבר, אני רוצה להודות לרופאים ולאחיות שהיו כל כך טובים, ולמעשה הצילו את חיי! תודה לכולכם שוב על כל הטיפול, האהבה, המחשבות, התפילות והמשאלות שלכם".

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: