חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

ממשלת ישראל חויבה להשיב לעתירת מועדון בארבי תוך 7 ימים

בית המשפט העליון קבע בדיון שהתקיים הבוקר בירושלים כי על המדינה ליתן תשובה תוך 7 ימים

במהלך הדיון שהתקיים הבוקר בבית משפט העליון בירושלים בשבתו כבג"צ קבע השופט נועם סולברג כי על ממשלת ישראל ומשרדיה ליתן תשובה עד לתאריך 22 ביוני. כזכור הבוקר הוגשה בידי שאול מזרחי מנהל ובעלי מועדון ההופעות בארבי יחד עם אור דוידסון המנהל אמנים עתירה למתן צו על תנאי כנגד ממשלת ישראל לבית משפט העליון. העתירה הוגשה בעקבות ההחלטה על חזרה לשגרה הדרגתית במתווה תקנות החירום קורונה כאשר ממשלת ישראל הפלתה לטובה אולמות בהם נערכים חתונות ושמחות על פני מועדוני הופעות, ריקודים, הצגות והקרנות סרטים.

צעדם של השניים כלפי הממשלה נעשה בהמשך לשביתת השבת והרעב בה פתח לפני כשבוע שאול מזרחי ועורר גל אהדה רב בארץ.

הדיון התקיים במקביל להפגנת הזעם של ועד הפעולה של ארגון האמרגנים והמפיקים לצד קבוצת המוזיקאים וכל אנשי תעשיית הבידור שהתקיימה אל מול משרד האוצר בקריית הממשלה בירושלים (על כך נרחיב בידיעה נפרדת בהמשך…).

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: