חדשות הסצנהחדשות מקומיותמוזיקה בצל מגיפת הקורונה
כולל וידאו

אין הופעות? יש חתונות!

המופע של דודו טסה במועדון בארבי יהווה מסגרת לקיומה של חתונה בניצוחו של הרב רמי פורטיס, כל הפרטים

בעקבות החלטת ממשלת ישראל להשעות את כל ההבטחות שנתנו מפי ראש הממשלה בנימין נתניהו כי עולם התרבות יחזור לפעילות על פי מתווה בתאריך 14 ביוני ובמקום זאת אושרו רק קיומם של שמחות באולמות אירועים, גם במועדון בארבי הולכים על פי המתווה הממשלתי החדש ובמקום מועדון הופעות ישנה הבארבי את יעודו ובתאריך 17 ביוני הוא יהפוך לאולם אירועים,  ויארח חתונה של בני זוג עצמאים שהסגר הקורונה הותיר אותם חסרי אמצעים – שי דאודי, אמן פירסינג וקעקועים מוכר בתל אביב ובת זוגו עלווה שפיק.

שי ועלווה. צילום מעמוד הפייסבוק האישי
שי ועלווה. צילום מעמוד הפייסבוק האישי

את הכיבוד יביאו בעלי חברת הקייטרינג המשפחתית "אתי ונעמה" מהישוב שכניה שבצפון אשר התנדבו להאכיל את האורחים, את החתונה תלווה התזמורת של דודו טסה ואילו את טקס הנישואין ינהל הרב רמי פורטיס. דרך אגב אין זו הפעם הראשונה שבמקום מתקיימות חתונות ואין זו הפעם הראשונה שפורטיס מחתן זוגות…

דודו טסה - ישמח חתני. צילום יובל אראל
דודו טסה – ישמח חתני. צילום יובל אראל

בשיחה עם שי החתן הוא סיפר כי הם הבחינו בהודעה של מועדון בארבי אודות האירוע וקפצו על ההזדמנות לערוך את טקס חתונתם במקום, לדבריו הוא ביקש כי רמי פורטיס ינהל את הטקס ושאול דיבר עם רמי שהסכים מיד.

כך הודיע בעל מועדון בארבי, שאול מזרחי, במהלך משדר מיוחד של מהדורת החדשות בשעה 15:00 בערוץ קשת 12 – "…המדינה מחייבת אותנו לעבור מטייטל אחד למשנהו, ומכיוון שהמועדון עדיין לא נכנס לפאזה של מוזיקה ורעש וצלצולים אז החלטנו שנצא ונעשה מצגת מאוד גדולה ואמיתית גם, כן, של חתונה. אז עשינו "קול קורא", והגיע אלינו זוג מקסים שרוצה להתחתן, זוג תפרן, זוג עצמאים שגם כן נכנס לתסבוכת הכלכלית והגיעה חברת קייטרינג "אתי ונעמה" מהצפון שהתנדב, יש לנו להקה יש את האומן דודו טסה ואני הולך לספר לכם גם מי הרב שכרגע סגרנו אותו, רמי פורטיס הולך להשיא אותם. כל זה קורה ב- 17 לחודש…"

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

2 תגובות

  1. גם א ני הייתי שם בדיוק באותם המקומות ואותן ההופעות.. כולל ההופעה המיתולוגית של הקליק במועדון המדרגות בדיזנגוף. וכולל ההופעות שהיו באולם הספורט בבית ביכורי העיתים . כשאריה היה מוכר כרטיסים בכניסה. וכמובמן בית ליסין שם ראיתי את להקת אטמוספרה בפעם הראשונה וגם את להקת זבוב.

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: