חדשות בינלאומיות
כולל וידאו

בוני פוינטר מההרכב האחיות פוינטר הלכה לעולמה

עולם הדיסקו באבל - הזמרת בוני פוינטר הלכה לעולמה בגיל 69 בעקבות התקף לב

בוני פוינטר, נמנתה על צמד האחיות בוני וג'ואן פוינטר אשר הקימו את הרכבן המוזיקלי "האחיות פוינטר" בשנת 1969 כצמד ובהמשך צרפו את שתי אחיותיהן הגדולות יותר אניטה ורות. הצליל שלהן היה מעין תערובת פאנקית של ריתם אנ' בלוז, ג'אז וסקאוט,

בין להיטיהן הגדולים שכבשו את מצעדי ההשמעות לצד רחבות הריקודים בשנות השבעים מצוים – Yes We Can Can ,I'm So Excited, Jump, Automatic, Slow Hand ועוד..

בוני עזבה את ההרכב בשנת 1977 ועברה כזמרת סולו לעבוד בלייבל מוטאון. במסגרת זו השיקה שני אלבומים – האדום והסגול שהניבו מספר להיטים ביניהם – Heaven must have sent you, I Can't Help Myself, The Beast In Me.

בוני לא באמת הצליחה לחזור על ההצלחה שהייתה במסגרת הרכב האחיות. בשנת 2011 היא נעצרה באשמת החזקת קוקאין וקראק.

בעקבות מותה מסרה אחותה אחותה הגדולה אניטה – "בוני הייתה החברה הכי טובה שלי ודיברנו כל יום. מעולם לא היה לנו קטטה בחיים שלנו. אני כבר מתגעגעת אליה ואראה אותה שוב יום אחד. "

להיטי האחיות פוינטר

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: