קליפים חדשים

אתל – תתקשר אלי

השיר החדש של אתל "תתקשר אלי" הנו סנונית ראשונה לקראת אלבום בכורה, צפו בקליפ

אתל פייגמן, או בקצרה אתל, החלה את הקריירה שלה בתחום המוזיקה כבר כילדה שגדלה והתחנכה בבת ים שם למדה בקונסרבטוריון העירוני מוזיקה קלאסית ושרה במקהלה. במקביל הקימה להקת רוק משלה במועדון הנוער השכונתי "מגדלור". בגיל 16 עברה לפנימיית כפר הנוער ויצ"ו נחלת יהודה, המשיכה את החינוך המוזיקלי שלה בלהקה הייצוגית של הפנימייה והופיעה בארץ ובעולם.

ההמשך הטבעי היה בבגרותה להצטרף כסולנית אל הרכב המטאל ’MAGEN‘, הספיקה לקפוץ לסצנה נוספת כאשר החלה ליטול חלק בפעילות במסגרת הרכב הרייב המזרח תיכוני ’Orgonite‘ של ואדים מכונה ויאן לובין יוצאי "שיטי סיטי". אתל הספיקה להציב לעצמה ציוני דרך כאשר הופיע כמופע פותח לראפרית הבריטית Candy Brooke במועדון בארבי, נטלה חלק בפסטיבלים המקומיים -TLV TuneIn , Vsounds Volvo ובפסטיבל חשיפה 2019 הופיעה יחד עם הוד מושונוב אקא BEMET. כעת היא מעמידה את עצמה כיוצרת ומבצעת בקדמת הבמה בדרך לאלבום בכורה.

השיר "תתקשר אלי" אשר נכתב על ידה יחד עם דייב סלגורסקי והולחן במשותף עם עטר מייינר ודני בליוכר, הוא כאמור השיר הראשון בדרך לאלבום בכורה אישי של אתל. צפו בקליפ.

.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: