חדשות אינדיחדשות הסצנה

פסטיבל אינדינגב יתקיים באוקטובר 2020

גם השנה ימשיך שיתוף הפעולה המוצלח בין יוזמי הפסטיבל למשרד האמרגן שוקי וייס, קראו

קורונה לא תימכר בפסטיבל אינדינגב, מקסימום בירה מחבית בכוסות חד פעמיות מתכלות במתחם המזון והצי'לאאוט. אולם הפסטיבל שיחזור השנה בפעם ה – 14 אמור לתת את אחת התשובות הנורמליות לטירוף שהחל כאן בתחילת החורף ואת סופו אנחנו מצפים לראות בזמן הקרוב.

בהודעה שהוציא משרדו של האמרגן והמפיק הישראלי שוקי וייס לפני זמן קצר הודגש כי – "צוות אינדינגב התכנס השבוע אי שם במדבר להתחיל לתכנן את מהדורת 2020 של הפסטיבל המוסיקה והאמנות העצמאית הכי נפלא שמתקיים פה. אין ספק שאלו זמנים קשים מאד לעסקים עצמאים, וביניהם גם לאמנים עצמאים, ואנחנו מצפים בקוצר רוח לראות איך היצירה הישראלית העצמאית תתבטא עכשיו."

תרשמו לכם את ה- 15-17 באוקטובר, ותעקבו אחרי עמוד InDnegev !

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: