קליפים חדשים

יעל דקלבאום – עד אשר נשמע

שירן של יעל דקלבאום ודפני ליף יוצא לאור אחרי מספר שנים, הוא מתאים לתקופה - עד אשר נשמע

 

בעקבות המצב שלפה הזמרת והיוצרת יעל דקלבאום מהמגירה את השיר "עד אשר נשמע" אשר נכתב במשותף עם דפני ליף במהלך המסע החברתי מוזיקלי שהן ערכו בשנת 2015 –  "הדרך הביתה" במסגרתו עברו לאורך הארץ ונפגשו עם קהל רב ומגוון בדרכן. השיר הוקלט לפני ארבע שנים, בהפקתו של איתמר ציגלר, אך מסיבות שונות, המתין לזמן אחר. כעת הבשיל זמנו למצוא את דרכו ללבבות האנשים.

כך יעל על השיר: ״השיר מבטא געגוע למקום אמיתי שקיים בתוכנו, הוא נולד מתוך חלום, שנוכל להפוך את המקום הזה לטוב יותר בשביל כולנו, כעת משהזירה הפוליטית איבדה כל תקווה לשפיות והנהגה בריאה, ניתנה לכולנו הזדמנות להיכנס פנימה, אל הלב, ולמצוא בו את התרופה האמיתית הממתינה להתגלות״.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: