קליפים חדשים

גלי אלון – חצר

שיר חדש נולד, בלי מופע יום הולדת אבל עם קליפ בשחור לבן , גלי אלון בחשבון נפש

הזמרת והיוצרת גלי אלון משחררת שיר חדש מתוך אלבומה השלישי – "קמט דאגה", בהפקתו של  גדי פטר. השיר "חצר" עוסק בבדידות, האם זו התבנוננות מתוך הדמות הפרטית של גלי, המתבגרת עם השנים, כבר לא בת 20 וגם רגע קטן לפני יום הולדת 40, אשה בשלה במסלול החיים, עם בן זוג ושני ילדים, מתבוננת מסביב, על החיים, על השגרה? טקסט נקי ובהיר המבקש מהמאזין לחשוב והלצטרף למבט הנפשי.

אתמול הייתה אמורה להתקיים הופעה שתחגוג את יציאתו של השיר החדש, זה לא יצא לפועל, ימי הקורונה וזה…אבל יש לנו קליפ העוטף את את השיר במבט של שחור לבן המותיר ועוטף מבט נקי, עליו עבדו יחדיו דימה קונופלוב, כליל לאון ומישה פלטינסקי.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: