קליפים חדשים

הפרויקט של רביבו – תפילה

ביצוע מחודש של הפרויקט לשירה של עופרה חזה - תפילה - שמור נא עלינו

חברי "הפרויקט של רביבו" דבקים במשנתם אהבת חינם ככלל ואהבת אדם בפרט, השלושה ומשיקים הבוקר גרסה מיוחדת לשיר "תפילה", המזוהה עם הזמרת עפרה חזה המנוחה אשר נכתב ע"י בצלאל אלוני והולחן ע"י הנרי ברטר.  השיר "תפילה" יצא במקור בשנת 1981. הביצוע החדש של חברי הפרויקט של רביבו לצד מילות השיר שמקבלות כעת משנה תוקף ומשמעות והעיבוד יוצא הדופן לוקחות את השיר להטעין את מיכלי הרגש של כל אחד ואחת.

"אלוה, שמור נא עלינו כמו ילדים שמור נא ואל תעזוב תן לנו אור ושמחת נעורים תן לנו כוח עוד ועוד…"

מהפקת הפרויקט נמסר כי כמחווה ומתוך רצון כנה להירתם ולעזור בהתמודדות עם המשבר כל ההכנסות מהשמעות השיר יועברו למד"א, שבימים אלו עובדים סביב השעון כדי להציל חיי אדם.

השיר מלווה בקליפ בבימויו של משה גלבר. בעקבות ההגבלות צולם הקליפ בתנאים האפשריים בביתו של רביב.

ולמי מאתנו המבקש לחזות בביצוע המקורי של עפרה חזה המנוחה

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: