חדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

גם ההסתדרות נותנת חסות לשידורי הופעות ברשת – "ביחד בסלון"

החל מהערב תתקיים סדרת הופעות חיות "ביחד בסלון" שיועברו בשידור חי ברשת בהן יטלו חלק שורה ארוכה של אמנים מקומיים, כל הפרטים.

ההסתדרות באמצעות מועדון ההטבות של חבריה "ביחד בשבילך" הנחשב כיום למועדון ההטבות הגדול ביותר בארץ פורשת את חסותה על סדרת מופעים חיים ברשת לחברי ההמועדון ולכלל הציבור.

החל מהערב יתקיימו מופעים של אמנים מוכרים אשר יופיעו בשידור חי ברשת מסלון ביתם בעמודי הפייסבוק של ההסתדרות, האמנים ומועדון ההטבות. מדובר בשיתוף פעולה בין משרד הייצוג וההפקות אמנים "המון ווליום" לבין מועדון הלקוחות "ביחד בשבילך" של חברי ההסתדרות.

בשיחה שקיימנו עם מר איל קרוליצקי מנהל המועדון הוא סיפר כי בשגרה המועדון דואג לרווחה התרבותית של חבריו באמצעות הנגשת וסבסוד עשרות מופעי תרבות שונים ולאור המצב החדש בארץ כשל המדינה ספונה בבתים הם החליטו לאמץ את רעיון השידורים מהבית ולתמוך באמנים שהסכימו לארח את הצופים בסלון ביתם. לדבריו כמובן שהאמנים ואנשי הצוות האחראים לשידור וכל הכרוך בכך מתוגמלים כספית.

בכך מצטרפת גם ההסתדרות לשורת המיזמים הדומים המתקיימים בימים אלו במועדון זאפה בהרצליה, בבית היוצר בתל אביב ובמספר רשויות מקומיות.

השידורים יחלו הערב בשעה 19:00 עם המופע של המוזיקאי והיוצר אסף אמדורסקי.

במהלך השבועיים הקרובים יתקיימו מופעים נוספים בהם ייטלו חלק מסלון ביתם האמנים הבאים:

25.3 חמי רודנר

29.3 שלומי שבן

31.3 דנה ברגר

2.4 יהלי סובול

5.4 ערן צור

7.4 קורין אלאל

12.4 דן תורן

16.4 גבע אלון

19.4 אלון עדר

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: