חדשות הסצנהמוזיקה בצל מגיפת הקורונה

בהלת הקורונה פוגעת גם במוזיקאים

בהלת הקורונה - אחרי ההסגר שהוטל על סגיב כהן גם ליאור נרקיס ואנה זק נאלצו להסתגר, כל הפרטים

לפני מספר ימים הודיע הזמר והיוצר סגיב כהן כי בעקבות שהייתו בחופשה בתאילנד הורה לו משרד הבריאות הישראלי לשהות בהסגר בביתו למשך שבועיים עד שיוברר מעל לכל ספק כי אינו נגוע או נושא את וירוס הקורונה המתפשט בעולם מהמזרח הרחוק באסיה.

סגיב חיבר שיר בעקבות המגיפה אותו ביצע מביתו.

 

סגיב כהן אף שוקל לתבוע את משרד הבריאות בגין אובדן הכנסות כתוצאה מכך שנאלץ לבטל הופעות שנקבעו מראש. אתמול הוא שלח מכתב לשר ליצמן ובו דרישת פיצוי ממשרד הבריאות בסך 140 אלף ₪ בגין אובדן ההכנסות לו ולנגנים שהיו אמורים ללוותו.

לא רק סגיב כהן נפל קורבן למהומה סביב מגיפת הקורונה, הזמר ליאור נרקיס אשר דיווח כי קיבל לפני מספר שעות הוראה ממשרד הבריאות/מד"א להיכנס יחד עם שני ילדיו לבידוד, בשל המצאו בחנות הפיראט האדום באור יהודה ובה פגש את בעל החנות אשר נמצא חולה בקורונה, בעקבות הדיווח על גילוי המחלה, צלצל ליאור למד"א ושוחח עם ד"ר רבקה שפר שאמרה כי הוא יכול להתנהל רגיל ואף להמשיך להופיע ולהמשיך כל פעילות רגילה. היום, צלצל ליאור מיוזמתו שוב למד"א ולאחר התייעצות טלפונית עם דוקטור סרוגו מנהל בכיר שמתמחה בנושא, הוחלט כי הוא ייכנס לבידוד.

לליאור נמסר כי אין הדבקה במעגל שני, רק למי שהיה חשיפה ישירה לחולה, או נשא. מכיוון שליאור אינו חולה ואינו נשא,  כמשנה זהירות בלבד, הוא התבקש להישאר בבידוד למשך 10 ימים הקרובים.

בשל כך, ליאור ייאלץ לבטל למעלה מ 20 הופעות שתוכננו לו במהלך התקופה הזו.

גם הזמרת השחקנית והדוגמנית אנה זק שוהה בבידוד, זאת בהתאם להוראת משרד הבריאות ומתוך דאגה לשלום הציבור .

אנה זק שבה ממילאנו לפני כשבוע , לשם הוזמנה להשתתף בקמפיין טיק טוק בינלאומי של דולצ’ה וגבאנה. ולמרות שהיא חזרה לארץ לפני הוראת משרד הבריאות לגבי השבים מאיטליה, זק תשהה בבידוד בעשרה ימים הקרובים וכל הופעותיה בימים אלו בוטלו .

מסע הטרום בכורה של הסרט ״הרפסודה״ בו היא מככבת, יידחה ל-11 במרץ.

גם הזמרת אחינועם ניני "סבלה" מהמגיפה העולמית, אמש הייתה אמורה הזמרת שבין שיאיה המקצועיים הייתה גם הופעה בפני האפיפיור, להופיע בהיכל התרבות באולם "צוקר", אולם מכיוון שהיא חזרה משהות באיטליה במסגרת סבב הופעות בינלאומי, היא נאלצה לבטל ולדחות את המופע שנקבע לערב יום חמישי על פי הנחיות משרד הבריאות.

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: