חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהחדשות רוק

להקת The Raven Age תפתח את הופעתה של איירון מיידן – Iron Maiden בתל אביב

הופעת איירון מיידן - Iron Maiden בישראל - המופע נגיש לשומרי מסורת והליין אפ מתרחב - כל הפרטים

שוקי וייס הפקות ובלוסטון ישראל – לייב ניישן ישראל, חברות ההפקה העומדות מאחורי הבאתה של מפלצת המטאל Iron Maiden לאצטדיון בלומפילד ביפו בתאריך 30 במאי 2020 הודיעו כעת כי אל המופע מצטרפת מפלצת מטאל נוספת – להקת  The Raven Age המונהגת בידיו של ג'ורג' האריס שהוא מן הסתם בנו של סטיב האריס הבסיסט של Iron Maiden, נפוטיזם טהור ברוקנ'רול…:-)

בנוסף לידיעה הזו מצטרפת גם הכרזה על שינוי שעת עלייתה של להקת Iron Maiden לבמה, הם יעלו בשעה 21:20 במיוחד כדי שגם קהל השומר שבת יוכל להתענג על הדיסטורשן מייד אחרי ההבדלה, אאמן!! (יציאת החג והשבת בתאריך 30 מאי 2020 בשעה 20:23)

מכירת הכרטיסים נמשכת, כאן כל הפרטים לעניין זה. אל תתפתו לכל מיני דוכנים וירטואלים ברשת, הבטיחו את כניסתכם באמצעות רכישה באתר הרשמי.

וקבלו כמה קטעי סאונד ווידאו של הבן של ולהקתו…

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: