קליפים חדשים

אברהם טל – הולך ושב אליי

הזמר והיוצר אברהם טל משחרר שיר חדש "הולך ושב אליי" בו הוא עושה חשבון נפש אישי

עם השורות הללו – "אני יודע שעזבתי בית, אני יודע ששברתי לב, אני נגנב מלקלוט כמה הכאבתי למי שאני הכי אוהב" אברהם טל עושה חשבון נפש אישי אל מול כל העולם, ניתן לומר שהוא מכה על חטא, על כאב שגרם, אין ספק שמדובר כאן באמירה ישירה לאשתו לשעבר, שושנה טל, מי שעמדה כנושא אלבום הסולו השלישי שלו "שושנה"  שיצא בשנת 2013 והיה מעין הצהרה ברורה על אהבה אין קץ והוקדש בעצם לה, אהבה שהתנפצה בשנת 2018 כאשר השניים פרקו את החבילה והתגרשו. אין זו הפעם הראשונה שאברהם טל עושה חשבון נפש כזה פומבי לסיפור הפרידה, זה החל עם יציאתו של השיר "לי זה לא מספיק" לפני כשנה במסגרת פרויקט אמנות משותף עם הפסלת חן זיו. שנה שבה טל כמעט ולא שחרר חומרים חדשים למעט שיתוף פעולה מוזיקלי ב"שיר חדש" עם אבי אוחיון שאף הוא היה סוג של חשבון נפש שטרם הגליד.

מכל מקום לאברהם טל יש ארסנל של להיטים ממכרים והוא יבצע אותם בצמד הופעות המתוכננות להתקיים במועדון התאטרון ביפו בסוף השבוע של 27+28 בדצמבר עם אורחים רבים – בליל שישי יתארחו עדי אולמנסקי, כרקוקלי, ג'ימבו ג'יי ובמוצ"ש יתארחו עטר מיינר, אקו. כרטיסים להופעות אפשר לרכוש כאן.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: