הופעות בינלאומיותסיקור הופעות

Budda Power Blues – הבלוז של פורטוגל בתל אביב

הרכב הבלוז הפורטוגזי Budda Power Blues מגיע לטרמינל 4 במתחם התחנה, הצלם תומר שיינפלד מגיע למופע וחוזר עם המראות והקולות, תיעוד.

בטרמינל 4 מתחם התחנה בתל אביב עולים לשלב הבא ומתחילים לשלב מופעי אורחים מחו"ל לצד הליין אפ המקומי, ביום ראשון נפתח השבוע עם המופע של ההרכב Budda Power Blues המגיע ישירות מפורטוגל במסגרת סבב הופעות בינלאומי במסגרתו הם מציינים 15 שנים על הבמה.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

ההרכב בראשו עומד בודהה גודס בגיטרות ושירה, אחיו ניקו גודס בתופים ומיכאל פרוסט בגטרת בס  אליהם הצטרפה הזמרת אלכס ליברי מבצע חומרי בלוז מקוריים לצד סטנדרטים מוכרים בסגנון הבלוז החשמלי. אל ההרכב הצטרפו כאורחים גם הגיטריסט של שליחי הבלוז צ'לי סיגלסקי. כאמור תומר שיינפלד הגיע למופע וחזר עם המראות והקולות.

הערב הם חוזרים לטרמינל 4 למופע נוסף.

קטעי וידאו מהמופע

תומר שיינפלד

תומר שיינפלד יליד 1966 נולד עם נכות שמחייבת אותו להשתמש בכסא גלגלים אוהב מוזיקה מאז ילדות ,הולך להופעות עוד מנעוריו כאשר היה צריך "לסחוב" את אבא שלו להופעות כי לא היה עצמאי, חיידק הצילום נדבק בו ב- 15 השנים האחרונות ומאז הוא משלב את שני הדברים שהוא אוהב לעשות - צילום והאזנה למוזיקה - הופעות חיות במיוחד, מצלם עבור הבלוג של יובל אראל מעל שנה. או כמו שתומר אומר כדאי להרגיש חי צריך איזה 2,3 הופעות בשבוע . הכינוי של תומר הוא The Rolling Photographer

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: