פס קול שבועי

גל טבת – שיר שמח

אלבום הבכורה של גל טבת בהפקת רונן כוכבי יצא והוא זמין להאזנה

אחרי ששחרר שלושה סינגלים מרתקים הגיע הרגע בו גל טבת משחרר את אלבום הבכורה שלו "שיר שמח" הכולל 13 שירים שנכתבו, הולחנו ומבוצעים בידי גל בהפקתו של רונן כוכבי.

השירים של גל טבת הם סיפורים קטנים, מרתקים, מעניינים ודי מעלים חיוך באשר לתובנות שהוא מטמין בין השורות, אמנם גל הוא בחור מאוד צעיר, אך מאחוריו תיק תיק – כבנו של טכנאי הסאונד ליאור טבת הוא ספג את האווירה של עולם המוזיקה מגיל צעיר מאוד, כבר בגיל 10 החל לכתוב שירים וכאשר התגייס ושירת בלהקה צבאית הבין שהוא גם צריך לבצע אותם, כך הכי טוב.

אהבתי את שלושת השירים המקדימים ששוחררו במהלך השנה החולפת – "איך שאת קוראת לי אני בא", "אבי שמואל נחום" ו- "יואב חייב למות" וכעת אני נהנה להאזין לאלבום השלם, לא צריך יותר מידי ניתוחי שכל בנושא, פשוט תאזינו, יש עליו!!

בתאריך 19 בנובמבר יחגוג גל טבת את ההשקה הרשמית של האלבום במופע שיתקיים בתאטרון תמונע.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: