חדשות הסצנה

חגיגות של פסטיבלים

מעבר לעשרות מופעי הרוק והפופ גם למוזיקת המקהלות. מוזיקת עולם ומוזיקה יהודית יש מקום בחג, הכפר אבו גוש וכפר עין כרם בירושלים מארחים את הפסטיבלים המסורתיים, כל הפרטים.

הפסטיבל הבינלאומי למוזיקה קולית באבו גוש, סוכות 2019, מתקיים זו השנה ה -28. במהלכו יתקיימו 10 קונצרטים בהשתתפות מקהלות, אנסמבלים קוליים ותזמורתיים בכנסייה בקרית יערים וששה קונצרטים קאמריים בקריפטה שבכנסייה הצלבנית.

לפירוט המלא של המופעים ורכישת כרטיסים באתר הפסטיבל – http://www.agfestival.co.il/

גם השנה, כבשנים קודמות, יתקיים בחול המועד סוכות, פסטיבל בכפר הציורי עין כרם, במסגרו יפתחו תושבי עין כרם את בתיהם לתיירים ולמבקרים שיוכלו להשתתף במגוון מופעי מוזיקת עולם ומוזיקה יהודית כמו להקת עלמא, אנסבל הפיוט, תזמורת הכלייזמר הישראלית בניצוחו של גרשון לייזרסון ומופע של יפתח דקל ועוד רבים.  לאורך שלושת ימי הפסטיבל יתקיימו בסמטאות העתיקות גם סיורים מודרכים, מיצגים ופעילויות אומנות.

לפירוט המלא של המופעים ורכישת כרטיסים בקרו בעמוד הפסטיבל – https://www.facebook.com/EinkeremFestival/

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: