קליפים חדשים

שקד מולכו – הפלפלים באוגוסט רעים

שקד מולכו משיקה להיט עוקצני מלא בפלפלים חריפים ולוהטים, אפילו רד הוט צ'ילי פפרז לא יעמדו בזה.

הפלפלים באוגוסט רעים הם שורפים את העיניים….שקד מולכו בלהיט חריף בלשון! עזבו אתכם מכל האינפורמציה שדחפו לי עם הקליפ, תכלס, שקד מולכו מהוד השרון, את מלכה אמיתית. אם אכן את השיר הפסיכי הזה את כתבת, הלחנת והשתתפת בהפקתו יחד עם אליאור (בוי אצ'י) אנטווי, ככל הנראה שאת עומדת לחטוף את הכתר מכמה מלכות ימתיכון שעדיין לא יודעות שהפור נפל..(לא נוקב בשמות)

טקסט חריף יותר מגרעיני הפלפלים, מהשאטה המעקצץ ועד הקטנים האלו מדרום אמריקה, קול מתוק, חושני אך דוקר, נרטיב של מוסר השכל, על כל אלו מעטפת צבעונית עוצמתית ונכונה שיצרו בקליפ נטע מולכו וים סופר.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: