כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

סיקור הופעות

מסיבת שנות השמונים של ליאון רוזנברג

מופע המחווה ללהיטי שנות השמונים עם ליאון רוזנברג וחברי להקת שמונים ומשהו - An 80's Cover Band במועדון זאפה בהרצליה במוצאי שבת 27.07.2019. השדרן והעורך המוזיקלי המיתולוגי טוני פיין - Tony Fyne חגג במסיבה וחזר עם המראות והמנגינות.

מה יותר טוב מלהיטי שנות השמונים? מסיבה עם להיטי שנות השמונים! להיטים "לועזיים" לצד להיטים ישראלים מהעשור הכי מדליק של המאה שעברה, חותלות על הקרסוליים, כתפיים מנופחות, תסרוקות מנופחות והרבה צבע עם קצב.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

את ליאון רוזנברג אתם בוודאי מכירים כשחקן ומנחה בטלויזיה, אולם ליאון הוא גם זמר מוזיקאי ופרפורמר מצוין, בשנת 1998 הוא הצטרף כנגן בס להרכבו של רם אוריון "בתרי זוזי", בשנת 2006 ליאון רוזנברג השיק אלבום עם הרכב  בשם "בורדו" בו נטלו חלק יסמין בקר ומושיק שלומי. ההרכב, ששילב מוזיקה אלקטרונית עם כלים אקוסטיים הופיע מספר פעמים בטרם התפרק. אז מסתבר שלצד עיסוקיו המרובים של ליאון רוזנברג בתחום התקשורת, המשחק, הטלוויזיה ועוד, עדיין חיידק המוזיקה מקנן בו, את התרפיה לתשוקת המוזיקה ליאון רוזנברג מרפא באמצעות ההרכב הנוכחי שלו – "להקת שמונים ומשהו – An 80's Cover Band" עימה הוא מופיע ברחבי הארץ במופעים ההופכים למסיבות ריקודים לצלילי להיטי שנות השמונים.

מצגת זאת דורשת JavaScript.

ההרכב הקרוי להקת שמונים ומשהו – An 80's Cover Band הכולל את ליאון רוזנברג כזמר ראשי, רננה כהן שרייר כזמרת ראשית, מאור ירדני ואור כזמרות, הנגנים – אדם טל בגיטרה חשמלית, איגי ג'קסון כהן בגיטרת בס, אושרי קרפל על כלי ההקשה, לוי בן ברוך בקלידים ושירה כבש למשך שעה וחצי את מועדון זאפה בהרצליה שהיה מלא מפה לפה והפך למסיבת ריקודים למיטב להיטי שנות השמונים ביניהם שירים של – דפש מוד, סנדרה, דיוויד בואי, טוטו, אינקסס, אלפאוויל, יאזו, סינדי לאופר, דיבור חדיש, מייקל ג'קסון, יורית'תמיקס, פרינס, וואם!, ניק קרשאו, סטיב מילר בנד, דמעות לפחדים, (שחלקם כבר הספיק לבקר בארץ) ועוד…

זו פשוט היתה מסיבת ריקודים בהופעה חיה.

קטעי וידאו מהמופע

טוני פיין

אנטוני "טוני" פָיין היה עורך מוזיקלי, מפיק תוכניות רדיו ושדרן רדיו ישראלי ב"קול ישראל" במשך ארבעים שנה. ערך והפיק תוכניות מוזיקה רבות ברשת ג', ובהמשך מונה לעורך האחראי של התחנה. מ-1978 עד 1995 היה העורך והמפיק של תוכנית הרדיו הפופולרית "חדש, חדיש ומחודש", בהגשת שוש עטרי, מ-2009 החל לערוך ולהגיש תוכנית רדיו יומית לצד עופר נחשון, "באוויר", בה מושמעים שירים ישראלים חדשים ומתארחים אישים שונים באולפן. לאחר מכן ערך פיין את התוכנית, שהגישה רויטל עמית. פרש בשנת 2016 ומאז הוא פעיל במסגרת הבלוג.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d