חדשות הסצנה

הזמר Rayland Baxter מגיע לאוזן בר

זמר הקאנטרי פופ האלטרנטיבי Rayland Baxter מגיע להופעה במועדון אוזן בר בתאריך 24 באוגוסט, כל הפרטים.

לזמר היוצר Rayland Baxter המגיע ממחוזות  הקאנטרי פופ האלטרנטיבי בארצות הברית יש היסטוריה ארוכה עם ארצנו – את שיריו הראשונים כתב בישראל, כאשר שהה בבית חברים בדרום הארץ והחליט ללכת בעקבות אביו, המוזיקאי באקי בקסטר שניגן בין השאר עם בוב דילן ואר.אי.אם. ריילנד הושפע מהחיים בעוטף עזה באותה תקופה, דבר שהתבטא היטב באלבומו "ashkeLON" אשר יצא בשנת 2013.

כמה שנים עברו מאז אותו אלבום וכיום Rayland Baxter נחשב לאחד מאמני האינדי פופ המסקרנים בארה"ב, אך ישראל לא עזבה אותו והוא מציין אותה רבות באלבומיו ובשיריו. לאחרונה שיחרר איפי נוסף בו הוא מכסה את שירי חברו, הראפר מאק מילר שנפטר בשנה שעברה, ויצא לסיבוב הופעות תחת אותו השם. יחד עם ריילנד מגיע לא אחר מאשר ארון אמברי, המולטי אינסטרומנטליסט המוכשר שניגן בין השאר עם אליוט סמית' האגדי ואדוארד שארפ והמגנטיק זירוס

כאמור Rayland Baxter יופיע באוזן בר בתאריך 24 באוגוסט, את המופע יפתח ההרכב המקומי –  Benjamin's Brother  וריילנד יארח לצידו את לורן נוימן שלנו.  כאן יש איוונט וכאן אפשר ללחוץ היישר לרכישת כרטיסים. מכירה מוקדמת ב- 60 ש"ח ולאחר מכן – 75 ש"ח.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: