קליפים חדשים

מוניקה סקס – לילה חדש

לילה חדש הוא שם אלבומה החדש של להקת מוניקה סקס וגם שם השיר שיוצא הבוקר לעולם, על פי מילותיו ולחנו של יהלי סובול בהפקתו המוזיקלית של שחר אבן צור אשר אחראי גם על הקליפ המלווה. מסתבר שהיותה של מוניקה להקת רוק ישראלית שצמחה כאן בשנות התשעים של המאה שעברה עומדת דווקא לזכותה בשל העובדה כי חבריה אינם דורכים במקום ומנסים פעם אחר פעם לחדש ולהתחדש עם טעמים מוזיקליים וסגנונות שחיים את הזמן האמיתי (בדיחה אישית…). בשנייים מבתי השיר מצליח יהלי להעביר את העכשיו בלוח הזמנים, האווירה, הנוכחות של אירועי החיים תוך קריצה וגעגוע  לימים ההם, לרקוד את הלילה. סוג של מוטיב החוזר פעם נוספת בשיר מתוך האלבום…(ידענו לרקוד).

מוניקה תיקח חלק בפסטיבל הרוק "מגבירים את הווליום" שיתקיים בתאריך 13 באפריל בלייב פארק בראשל"צ ואת השקת האלבום החדש הם יערכו בתאריך 6 ביוני במועדון בארבי ויארחו לצידם את אסף אמדורסקי.

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: