חדשות הסצנה

רוג'ר עזוב את הילדים, נודניק!!!

הסאגה הבלתי גמורה של מלחמת התודעה בין נגן הבס של להקת פינק פלויד המיתולוגית, הרכב המחווה הבריטי לאלבומי הלהקה – Uk Pink Floyd Experience, משרד ההפקות EgoEast אשר חתום על חוזה מול ההרכב והמוני המעריצים וחובבי המוזיקה של פינק פלויד, עולה מדרגה, הפעם לשפל מדרגה בלתי נתפסת מצידו של רוג'ר ווטרס הקשיש הבלתי חביב…

UK Pink Floyd Experience בתל אביב. צילום: יובל אראל
UK Pink Floyd Experience בתל אביב. צילום: יובל אראל

לפני פחות משעה העלה רוג'ר ווטרס בעמודו הרשמי בפייסבוק את ההודעה הבאה:

" שמעתי מדיוויד פאוור המייצג את הלהקה (UKPFE) אני שמח מאוד על ביטול הופעות  שלהם בישראל, הם מסכימים כי, במילים שלהם, "המצב בישראל ובפלסטין הוא בלתי נסבל". אני רוצה להודות להם על תגובתם המהירה. אני מאוד שמח לקבל אותם אל תנועת ה- BDS. הבחנתי בעקבות תחקיר שערכתי כי עוד הרכבי מחווה לפינק פלויד מרחבי העולם ערכו הופעות בישראל בשנת -2017, בייחוד ההרכב האוסטרלי – Australian Pink Floyd, הופעות שלהם עברו מתחת לרדאר שלי אחרת היו שומעים ממני בשנה שעברה, אני לא יודע אם הן מתוכננות סיורים עולמיים שוב בקרוב, אבל אם כן והם עדיין שוקלים לכלול את ישראל כחלק מהפוטנציאלי אזי המסר שלי להרכב המחווה הבריטי יחול גם עליהם. אולי בכלל כל הרכבי המחווה של אלבומי פינק פלויד יכולים להוסיף את עצמם למשמרות תנועת ה BDS ?"

מה אפשר להוסיף ולומר על החולה נפש המזדקן הזה?!!!!

אתה הורס לנו את כל הזכרונות הטובים, מנוול!!!

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: