חדשות הסצנה

מה קרה לפרינס 4 U ?

אם הכל היה הולך כשורה אזי בתאריך 15 בדצמבר החלל העצום של האנגר 11 היה מתמלא בקהל רב שמגיע במיוחד כדי לצפות ולחוות במופע מחווה הכי ענקי שנוצר אי פעם לזיכרו ולזכר יצירתו של האמן פרינס.

אולם כעת מתברר שהלוגיסטיקה והפרק ההפקתי של הבאת והרמת האירוע בישראל נתקלו בקשיים שהובילו להחלטה לגנוז לעת עתה את הבאת המופע לארץ אך לא את החזון.

החזון היה לקיים ערב הכולל מופע סימפוני עם תזמורת שלמה לצד מיצבי ומיצגי וי – ארט ותאורה ייחודיים שיציגו פן שונה לצלילים המוכרים של להיטיו של הזמר המנוח.

בשיחה שהתקיימה בין הבלוג לאנשי ההפקה בחברת סברס נמסר כי ההחלטה על הפסקת תהליך ההפקה המקומית לא מגיעה מסיבות של מכירות דלות או לחצים מכיוון תנועת הבידיאס לעניין קיומו של המופע בישראל אלא אך ורק מקשיי הפקה ולוגיסטיקה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: