סיקור הופעות

קרמבו זה לא רק קציפת וניל

ערב התרמה לעמותת "כנפיים של קרמבו", תנועת נוער בה ילדים ובני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים נמצאים כשווים באותה מסגרת חברתית, התקיים ביום חמישי בהיכל התרבות בתל אביב, במסגרת האירוע התקיימו הופעות משולבות של כמה גיבורי גיטרה מקומיים – תמר אייזנמן, שלומי ברכה, רמי פורטיס, יהודה קיסר ולירון עמרם, את גולת הכותרת תפס אמן הבלוז והגיטרה שחזר בפעם השלישית לישראל אחרי שהרים את קיסריה לפני שנתיים – באדי גאי.

ידידינו *תומר שיינפלד " The Rolling Photographer" אשר נכח אמש באירוע באופן אישי ופרטי שלח אלינו כמה תמונות כדי לשתף את הקוראים בחוויה, רפורטז'ה של רגעי שמחה אמיתית. את קטעי הוידאו צילם דרור נחום שאף הוא נכח באירוע, תודה. *למען הסר ספק, תומר לא היה אורח ההפקה אלא השתתף באירוע כרוכש כרטיסים מהמניין, תודה לתומר.  

המופע שתוכנן מראש להיערך באמפי פארק ברעננה בפני קהל אלפים הועבר ממש ברגע האחרון אל היכל התרבות בתל אביב, מתחם מצומצם יותר, בשל החשש כי מזג האוויר הסוער יפגע בהנאת הקהל מהמופע. על פי דיווח של הפקת האירוע, אלו שרכשו כרטיסים עד תחילת החודש נכללו בקהל הצופים ואילו ה"מאחרים לרכוש" קיבלו את כספם בחזרה.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

2 תגובות

  1. היה מעולה, תודה על התמונות

    מישהו יודע מי המתופפת שניגנה במופע החימום?

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: