חדשות הסצנה

המופע של נטלייה אוריירו בוטל

המופע של הזמרת נטלייה אוריירו בוטל באופן סופי. כל הפרטים.

נטליה אוריירו. צילום: יח"צ

כזכור התפרסמה הודעה על דחייתו של המופע שהיה מתוכנן להתקיים בישראל בתאריך 20 במרץ ב היכל מנורה מבטחים, ת"א. הזמרת, נטליה אוריירו, הייתה אמורה לקיים הופעה בישראל, אולם שעות לפני טיסתה המתוכננת לישראל הפקת המופע התבשרה כי הזמרת אינה חשה בטוב והובהלה לבית חולים.

במהלך הזמן שחלף צוות הפקת המופע שקד במרץ מול מנהליה של הזמרת כדי להשיג תאריך חלופי למימוש ההופעה. כעת נאלצת ההפקה הישראלית להודיע כי מסיבות אישיות של הזמרת לא יינתן תאריך חלופי והמופע מבוטל. בימים הקרובים נציג מרכז ההזמנות יצור קשר עם קהל רוכשי הכרטיסים לקבלת החזר כספי מלא.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: