סיקור הופעות

רונית שחר רודפת אחר הרוח

מופע השקת האלבום "לרדוף אחרי הרוח" של המוזיקאית רונית שחר, ראשון, 04.03.2018, מועדון זאפה תל אביב, הצלם מוטי קמחי והכתבת רינה לדין מביאים את החוויות, וידאו באדיבות מיכל נבו, רפורטז'ה.  

אמש הופיעה רונית שחר במועדון זאפה תל אביב עם מופע השקה לאלבומה השישי "לרדוף אחרי הרוח". רונית הפציעה בתור זמרת ליווי לשלמה ארצי בשנת 1993. בשנת 1996 הוציאה את אלבומה הראשון "שלום לתמימות" אשר זיכה אותה באלבום פלטינה. גם באלבומה האחרון כתבה והלחינה כמעט את כל השירים, זהו אלבום מאד אישי וקרוב בדרכה של רונית אשר עיבדה והפיקה אותו יחד עם המפיק אלון אוחנה בסיוע מימון באמצעות אתר גיוס ההמונים "הד סטארט", אשר הצליח לגייס מעל 70,000 ₪ לטובת הפקת האלבום.

כל שירי האלבום נכתבו והולחנו על ידי רונית ,מלבד "כאן זה לא אמריקה" אשר נכתב על ידי לירון תמם, אותו גילתה רונית ברשת והולחן על ידה ואת "שילחי אותו" אשר כתב  בנימין פרנק ז"ל והולחן לרוני דלומי ע"י רונית לפרויקט של גלי צה"ל "עוד מעט נהפוך לשיר" אשר הפך למבוקש מאד בהופעותיה של רונית ומקבל ביצוע מרגש באלבום.

מהתו הראשון התחברה רונית אל הקהל שאהבתו לה הלכה וגברה ככל ששרה משירי האלבום ומשיריה הישנים יותר.   בחלק מהשירים ליווה אותה הזמר עידן רפאל חביב שיחד יצרו הרמוניה נפלאה. הופעה מומלצת!!!

קטעי וידאו

רינה לדין

אוהבת לשדך בתים לאנשים ואנשים לבתים, אוהבת מוזיקת ג'אז, חיה ונושמת אותה.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: