קליפים חדשים

שירן אברהם – Zehere

שירן אברהם לוקחת את שורשיה התימניים ורוקחת אותם במסע תבלינים הנע בין סמטאות הארלם, הררי תימן ורחובות תל אביב, התוצאה – Zehere, או בעברית – פרח. שיר אפריקאי מזרח תיכוני עשיר בגרוב וביט שמניע את השרירים.

שירן אברהם, זמרת יוצרת יוצאת להקה צבאית של חיל הים ובוגרת בית הספר רימון נחשפה לקהל אוהבי המוסיקה כנושאת קולה של אהובה עוזרי המלכה המנוחה, היא עובדת בימים אלו על אלבום  שיכלול את שיריה בביצועה ובהפקתו של רון בקאל. על הקליפ המדליק אחראי ואדים מכונה האדיר. מושק ומושקע טוב, אני אהבתי, ואני בטוח שגם אתם. בתאריך 22 ליולי היא תופיע בפסאז', הנה איוונט.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

תגובה אחת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: