קליפים חדשים

שני רחל – פלסטלינה

שני רחל יוצרת ורוקיסטית,  גילתה את אהבתה למוסיקה לגמרי במקרה, בנסיבות מצערות אך בדיעבד, את אותה תאונת אופנוע כמעט קטלנית שעברה בגיל 24 לפני מספר שנים, שני הייתה בוחרת לעבור שוב. היא נטשה את קריירת הכדורסל שפיתחה ואת תסכולה החלה לפרוק על גיטרה, והחיבור היה מיידי. שני התאהבה לראשונה בחייה. הצלילים שהצליחה להוציא מכלי העץ, הביאו אותה לסיפוק אחר, שכמותו לא חוותה. סיפורי חייה וזוויות נפשה הובאו על הכתב והתעוררו לחיים בקולה הנמוך, הנעים, המחוספס למדי. על המדף האישי שלה בבנדקמפ מונחים כבר שני אלבומים המלאים בשירים שהיא כתבה, הלחינה ושרה האחד אלבום אולפן והשני אלבום הופעה חיה. כעת היא בדרך לאלבום אולפן נוסף, מתוכו משתחרר עתה השיר "פלסטלינה".

שני רחל בחרה את השיר "פלסטלינה" לככב בווידאו קליפ מושקע ורב משמעויות שיפלס את הדרך להכרה בחומרים החדשים. האלבום עצמו שמימונו הושג באמצעות פרויקט הדסטארט, יושק במופע שיערך בתאריך 17 לאוגוסט בתאטרון תמונע. את העבודה על הוידאו נטלה על עצמה עלמה שניאור שגם ביימה, צילמה וערכה. אז קבלו את "פלסטלינה", מילים, לחן, שירה וקולות – שני רחל.

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

גם זה מעניין
Close
Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: