חדשות הסצנה

מסע הבחירות של כל החתיכים…אצלכם

סוכנות הבוקינג והיח"צ מונוקרייב בשיתוף מבשלת בירה מכבי מציגים: מסע הבחירות של כל החתיכים אצלי בכל הארץ שלנו, חינם, קרוב למקום מגוריכם.

הצביעו לאיה, כל החתיכים אצלה. צילום: יובל אראל
הצביעו לאיה, כל החתיכים אצלה. צילום: יובל אראל

בסוף אוגוסט 2012 תצא להקת כל החתיכים אצלי בשיתוף בירה מכבי למסע הופעות ברחבי הארץ, מקריית שמונה ועד אילת, בעקבות "מסע הבחירות של מאיר אריאל" ( 1988 ), כמעט 24 שנים אחרי מסע הבחירות המקורי. בתוך המחאה הבוערת וסוגיית הבחירות והשלטון, תתרחק הלהקה מעירה תל אביב אל הפריפריות שברחבי בארץ ותחקור, בדרך המוזיקה, מה נשתנה במדינה מאז ועד היום, מי הם תושבי הפריפריות ומה התרבות שאותה הם צורכים.

במסעם, יעצרו להופיע בערים בהן עצר מאיר אריאל במסע הבחירות המקורי. בנוסף, לצד הופעות "גרילה" ברחוב, יופיעו במוסדות חינוך, מוצבים צבאיים ומועדונים חברתיים, מתוך כוונה להצדיע לעתיד החינוך בארץ, שרק הוא יכול להשפיע על דור חדש וטוב יותר. חברי הלהקה יוצאים לפגוש פנים מול פנים את כל שכבות העם, התלמידים, החיילים, תושבי הפריפריות. מאיר אריאל היה קול של דור אחד והם הקול של דור אחר, צעיר, קול כנה, בועט וחסר פשרות. ואולי הכנות הלא מתפשרת היא הדבר היחיד המשותף בין "כל החתיכים אצלי" למאיר אריאל.

הכניסה לכל ההופעות במועדונים היא חופשית לגמרי או בסכום סמלי ( 10 ש"ח) וההופעות פתוחות לקהל הרחב. ההופעות יכללו את שירי האלבום החדש, " #2" שיצא הקיץ, ומיטב שירי אלבומם הראשון, משנת 2010.

 

 מוזיקאים שונים יחכו ללהקה בדרכים ויצטרפו לנגינה משותפת בהפתעה במוקדים משתנים. שיאו של הטור יתקיים על הדשא של קיבוץ משמרות, הקיבוץ של מאיר אריאל, שם ייפגשו למופע משותף עם מחצית להקת "קאריזמא" המקורית שלו – יהודה עדר ויואב קוטנר. המופע יכלול, פרט לשירי הלהקה, גם ביצועים מיוחדים לשירי להקת "תמוז" ושירי מאיר אריאל. בהופעות יחולקו בקבוקי בירה מכבי לרווחת הקהל הרחב.

כל החתיכים נרגשים לקראת המסע, השקת #2. צילום: יובל אראל
כל החתיכים נרגשים לקראת המסע, השקת #2. צילום: יובל אראל

המסע יתועד לטובת סרט תיעודי על ידי הבמאי חן שיינברג (יוצר הסרט התיעודי "שמיים שרוטים של גלויה", אודות להקת "נושאי המגבעת"), ועתיד לצאת בשנה הבאה לרגל 25 שנים ל"מסע הבחירות של מאיר אריאל".

"מסע הבחירות של כל החתיכים אצלי" נערך בשיתוף פעולה עם בירה מכבי, שתומכת באופן עקבי בתרבות הישראלית וביוצרים מקומיים, ורואה בכך חלק משליחותה המותגית ומהערכים המנחים את פעילויותיה.

בואו לפגוש אותנו קרוב לביתכם!

להלן פירוט מהלך המסע:

יום ב' 27.8 – הופעות רחוב: קריית שמונה (+מוצב צבאי), ראש פינה, כרמיאל.

20:00 הופעה ב"ג'אם" בעכו, כניסה: 10 ₪, בירה "מכבי" חינם!

יום ג' 28.8 – הופעות רחוב: טבריה, עפולה.

19:00 הופעה בקיבוץ משמרות, אורחים: יהודה עדר ויואב קוטנר.

הכניסה חינם! בירה "מכבי" חינם!

23:00 הופעת לילה ב"ברנדייס", קיבוץ עין השופט.

הכניסה חינם! בירה "מכבי" חינם!

יום ד' 29.8 – הופעה במוסד החינוכי "מגידו", קיבוץ דליה, בהפסקת עשר.

הופעות רחוב: חדרה, שדרות.

20:00 הופעה במועדון "החלוץ 33 ", באר שבע.

הכניסה חינם! בירה "מכבי" חינם!

יום ה' 30.8 – הופעה בתיכון "אורט ספיר", ירוחם, בהפסקת עשר.

הופעות רחוב: מצפה רמון, אילת.

22:00 הופעה ב"מייקס פלייס" אילת.

יום ו' 31.8 – הופעה בתיכון "מעלה שחרות", קיבוץ יטבתה, בהפסקת עשר.

ונסיעה חזרה הביתה.

_____

21:30 חוגגים את סיום המסע ב"בארבי", תל אביב – מוצ"ש 1.9

עם אורחים מיוחדים (הכרטיסים בתשלום).

כמה מילים על המסע המקורי של מאיר אריאל

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: