סיקור הופעות

אוהד עילם – מופע בדרך לאלבום

אוהד עילם, סולנה לשעבר של מיספלאג, יוצא למסלול חדש ועצמאי, בדרך להשקת אלבום אישי הוא עוצר באוזן בר להשקת השיר שלישי. היה, תיעד ומדווח – יובל אראל.

אוהד עילם, אוזן בר. צילום: יובל אראל
אוהד עילם, אוזן בר. צילום: יובל אראל

אוהד עילם, נמצא בשביל המרכזי בדרך להשקת אלבום סולו, לאחר קריירה מוצלחת כסולנה של להקת מיספלאג, ובמקביל לעיסוקו כנגן עם מיכאל גריילסאמר, השיק אמש את השיר השלישי מתוך האלבום המתוכנן לצאת לקראת סוף הקיץ, אוזן בר, 09.07.2012, 21:00 מופע אינטימי בישיבה, הרכב חשמלי מלווה, וקהל אוהד ומפרגן.

אוהד עילם ולהקתו, אוזן בר. צילום: יובל אראל
אוהד עילם ולהקתו, אוזן בר. צילום: יובל אראל

מעבר לשירים החדשים שאמורים להתחבר לכדי אלבום אחד שלם, הראה אוהד את היכולות הגלומות בו הן בשירה והן בנגינה בגיטרה, אוהד הוביל את הצליל הבינלאומי שבין היתר אפיין את ההרכב הירושלמי בינלאומי אותו הוביל עד לפרישתו – MissFlag. אחרי המופע אמש יש לצפות בדריכות להשקתו של האלבום.

הרכב מלווהתופים: אוריאל סוורדין, גיטרת בס: אלון פנר-טסלר,קלידים וקולות: יונתן דסקל.

 

לחצו לצפייה בגלריית תמונות מהמופע

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151008140469654.445368.721654653&type=3&l=b3321d2293

 

וידיאו, כמה צלילים מתוך המופע

שלושת הסינגלים הרשמיים שהושקו

מזכרת ממיספלאג

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

2 תגובות

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d בלוגרים אהבו את זה: