כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות בינלאומיותחדשות הסצנהחדשות מקומיות

בוטלו כל המופעים שתוכננו להערב בעקבות מתקפת הפתע על ישראל

כמעט כל האירועים שתוכננו להערב מתבטלים, אנחנו מעדכנים כל הזמן

על פי התכנון הערב אמורים להתקיים מספר אירועים מרובי קהל בשטחים פתוחים תחת כיפת השמיים, בראש ובראשונה אירוע בפארק הירקון, המופע השני של ברונו מארס אליו צפויים להגיע שישים אלף רוכשי כרטיסים, חגיגת הקפות שניות ברחבת המוזיאון ובית האופרה בתל אביב עם ברי סחרוף, עצרת המחאה השבועית בצומת קפלן ודרך בגין שם תוכננה הופעה קצרה של להקת תיסלם.

כך נמסר לפי זמן קצר מחברת לייב ניישן ישראל המפיקה את הופעתו של ברונו מארס – "Live Nation מפיקי המופע של ברונו מארס בישראל מסרו שהם מחכים להוראות פיקוד העורף. האומן ומנהליו מעודכנים במתרחש וממתינים גם הם להנחיות"

במידה ויהיו עדכונים בתחום נביא אותם לכאן.

עדכון – כוח קפלן מודיעים על ביטול ההפגנה שתוכננה להתקיים הערב בכיכר הדמוקרטיה בתל אביב:
מחזקים את צה"ל ואת כוחות הביטחון העושים את מלאכתם בשעה קשה זו ומייחלים להשבת השקט והביטחון.

עדכון – תיאטרון יפו מודיע על ביטול פסטיבל הצגות הילדים ה- 17 שהיה אמור להתקיים היום בוטל. – "קהל יקר ואהוב , לצערנו, עקב ההסלמה הבטחונית לא יתקיים היום הפסטיבל. מקווים לשקט ושלום. צוות תיאטרון יפו"

עדכון – הנהלת תיאטרון הבימה מודיעה על ביטול ההצגות הערב – "בעקבות המצב הבטחוני – הצגות התיאטרון הלאומי הבימה הערב לא יתקיימו, הנהלת התיאטרון פועלת בשיתוף עיריית תל אביב יפו ופיקוד העורף לגבי המתרחש וקוראת לכולם להישמע להנחיות"

עדכון – "בשל המצב הבטחוני, בתי הקולנוע של רשת "לב" יהיו סגורים היום. במידה והזמנתם כרטיסים, הרשת תיצור קשר בימים הקרובים לקבלת זיכוי. אנחנו עוקבים אחר המצב ונעדכן בנוגע בהמשך היום במידה ויהיה שינוי."

עדכון – "הנהלת זאפה מעדכנת כי כל מופעי קבוצת זאפה לא יתקיימו היום. מקבוצת זאפה נמסר "אנו מייחלים לימים בטוחים ומחזקים את צה"ל וכוחות הבטחון. ליבנו עם כוחות הבטחון וכל אזרחי ישראל"

עדכון – "Live Nation מעדכנת : הופעתו של ברונו מארס בישראל שתוכננה להתקיים הערב מתבטלת. כל רוכשי הכרטיסים להופעה יקבלו החזר כספי אוטמטי לכרטיס האשראי שבאמצעותו בוצעה הרכישה ."

עדכון – "הודעת משרד התרבות והספורט – עקב המצב, המשרד מודיע כי כל גופי ומוסדות התרבות והספורט מנועים מלקיים כל פעילות בשעה זו ולבטל את כלל האירועים הצפויים ברחבי הארץ. אנא הישמעו להוראות פיקוד העורף."

עדכון – "ההקפות הערב בוטלו עקב המצב! נמשיך לעדכן לגביי המשך השבוע, אנחנו שולחים חיזוקים לתושבי הדרום ומאחלים לימים שקטים. שמרו על עצמכם ❤️ בארבי"

 

 

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d