כל הדיווחים בצל המלחמה מרוכזים במדור החדשות

חדשות מקומיות
כולל וידאו

דודו טסה ינעל את משכנו הישן של מועדון בארבי

דודו טסה יקיים את המופע האחרון לשנת 2023 במועדון בארבי רגע לפני המעבר לנמל יפו, כל הפרטים

אחרי שהמופע של דודו טסה אשר נקבע לתאריך 30 בדצמבר 2023 במועדון בארבי הוכרז כסולד אאוט הוא מכריז על מופע נוסף בערב למחרת, דודו טסה יקיים את המופע החותם את הפרק בן 23 שנים במהלכן פעל מועדון בארבי בפינת הרחובות הרצל וקיבוץ גלויות בדרומה של תל אביב.

המועדון שהוקם בשנת 1994 ברחוב יונה הנביא והחל כבית לאמנים בתחילת דרכם סומן במשך דרכו במועדון הופעות הרוק החשוב ביותר בסצנה כאשר אמנים מפורסמים כשלום חנוך ואהוד בנאי קבעו אותו כמועדון הבית להופעותיהם בתל אביב. בשנת 1998 עבר המועדון למשכן אחר בדרך סלמה ביפו וכאמור משנת 2001 המועדון שוכן במקומו המוכר לכולם בקיבוץ גלויות.

אחרי כל השנים הללו במהלכם התארחו במועדון עשרות אם לא מאות אמנים ולהקות כולל הרכבים ואמנים מחו"ל שחלקם אף חזר שוב ושוב בסוף השנה יסתיים הפרק הנוכחי של המועדון ובתחילת השנה האזרחית 2024 יחל המועדון לפעול במשכנו החדש בנמל יפו ממש במקום בו עמד עד לפני הקורונה הקונטיינר, מסעדת מאכלי ים ומתחם הופעות שעבר מהעולם.

הספוט החדש בהאנגר החדש שהוקם בנמל יפו מצוי בעיצומן של עבודות תשתית והכנה על מנת לשוב ולהפעיל את מועדון בארבי ממש מול מזח הדייגים בנמל.

אז כולנו יודעים כעת כי דודו טסה, לו חיבור מיוחד למועדון בארבי, כזכור הוא האמן הראשון שהופיע במועדון בסיום המצור של תקופת מגפת הקורונה, יקיים את מופע הנעילה. ומה לגבי היום שלמחרת?

האם בתאריך 1 בינואר 2024 יפתח מועדון בארבי בנמל יפו? שאול מזרחי, בעל המועדון אינו מוכן לנקוב בתאריך המדוייק בו ישוב המועדון לפעול ומוסר כי יש לבצע כמה עבודות לפני כן ביניהן העברת ציוד הסאונד והתאורה מהמשכן הישן לחדש אך מבטיח שברגע הנכון כולם ידעו מתי ועם מי המועדון יחזור לפעול.

אז בינתיים כדאי מאוד להניח יד על כרטיס לערב האחרון שהוא בעצם גם ליל הסילבסטר…

יובל אראל

הייתי שם – כשכיכר מסריק הייתה מרכז חנויות התקליטים בתל אביב, אז כשנדלק הניצוץ שהפעיל את פורטיס לראשונה, שנות השבעים, מועדון הרוק הישראלי בבית לסין והשאר היסטוריה, הייתי שם – כשלהקות האריות, העכבישים ושאר פליטי שנות השישים הרקידו את בני הנוער במרכז ביכורי העתים, אז קראו לזה לתקלט, היום קוראים לזה די ג'י… הייתי שם -כשז'אן ז'אק גולדברג המנוח פקח עיניים לרווחה במופע ההשקה של הקליק בתיאטרון המדרגות ברחוב דיזנגוף בשנות השמונים, הייתי שם – בכל מופעי רוק האצטדיונים שגדשו את פארק הירקון.

לקריאה נוספת

מרגישים צורך לומר משהו בעקבות הקריאה? השאירו תגובה

Back to top button
%d